Jazykové kurzy

Home / Jazykové kurzy

Verejné skupinové kurzy

Počet študentov v našich skupinových kurzoch ti garantuje maximálny pokrok. Učíme výlučne v MINI skupinách iba so 4 až 6 študentami! Vychutnaj si aj ty Zážitok z učenia.

Individuálne kurzy

Očakávaš maximálny pokrok za minimálny čas? Individuálny kurz je to správne riešenie. Vyber si jeden z 9-tich cudzích jazykov a 60-tich lektorov! V ponuke už aj superintenzívny 3 alebo 5-dňový kurz ENGLISH EXPRESS!

Firemné kurzy

Sme špecialisti na firemné jazykové vzdelávanie s 10 ročnými skúsenosťami a projektami vzdelávania od 5 do 450 ľudí vrámci jednej firmy.

Detské kurzy

Kurzy angličtiny pre deti a teenagerov sú navrhnuté podľa najmodernejších výskumov spol. CAMBRIDGE. V ponuke máme aj doučovanie s prípravou na MATURITU v angličtine so špeciálne školenými lektormi. S našimi lektormi, metodikou a prístupom sa deti na hodiny tešia!

LIVE kurzy cez INTERNET

Naše LIVE kurzy cez INTERNET vám garantujú presne taký zážitok, ako keby ste boli s lektorom v jazykovej škole. Takto vieme zabezpečiť individuálne aj skupinové kurzy pre jednotlivcov alebo firmy kdekoľvek na Slovensku. 

Letné tábory

Letné tábory s angličtinou HAPPY CAMPERS pre deti a teenagerov od 6 do 16 rokov sú navrhnuté podľa najnovších trendov spol. CAMBRIDGE, ktorá je garanciou kvalitného vzdelávania. Iba u nás budeš mať až 30 hodíninteraktívnej a zábavnej angličtiny za týždeň!