Referencie

Home / Referencie

TOWER ACADEMY je jazyková škola s najlepšími referenciami v Bratislave. Prečítaj si aj ty, prečo sú naši klienti u nás spokojní a pridaj sa k nim! FACEBOOK referencie. GOOGLE Plus referencie.

Najlepšie referencie v Bratislave.

Vrelo odporúčam túto akadémiu. Absolvoval som superintezívny 5-dňový kurz ENGLISH EXPRESS kurz. Pomohli neskutočne: Lektori mali perfektný prístup a vďaka tomu som všetkému pochopil. Osnovy mali nastavené presne pre moju potrebu. Dali mi kopec dobrých rád. Pokialˇ nemáte čas ako ja, a potrebujete pomôcť s angličtinou,tak neváhajte. Stojí to za to!

Peter Banyi
Kurz ENGLISH EXPRESS

Navštívil som už viac kurzov ale tentokrát v Tower Academy bol výnimočný pre mňa v tom, že som stratil svojou hanbu a ostýchavosť hovoriť anglicky. Výborne pripravení učitelia, koncept a aj hodiny plne zábavy ale aj učenia. Vrelo doporučujem každému 👍

Róbert Nagy
Skupinový kurz. - Overenie tejto recenzie.

Konečne som našla naozaj dobrú jazykovú školu, v ktorej som sa naučila nové veci a poriadne si ujasnila veci, ktoré som už vedela. Navštevovala som kurz v MINI SKUPINKE, kde sme si všetci výborne sadli a rozumeli si a mali sme SKVELÉHO PÁNA LEKTORA. Hodiny boli perfektné, zábavné a nestresujúce. Nebolo to len o opakovaní vecí z učebnice ako papagáje, ale viedli sme rôzne diskusie na rôzne témy. Aspoň trochu sa mi podarilo zlepšiť moju komunikáciu v angličtine. Ďakujem!!!

Michaela Kumančíková
Skupinový kurz - Overenie tejto referencie

Ukončila som superintenzívny kurz EXPRES ENGLISH. Výborný štart do učenia angličtiny. Vrelo odporúčam!  Kurz mal vysokú úroveň, páčil sa mi spôsob výuky (pestrý a dynamický), ako aj príjemné prostredie. Lektorky boli usmiate, trpezlivé, pripravené. Oceňujem super pristup a profesionalitu metodičky Suzan a riaditeľa Simona. Veľká vďaka.

Jaroslava Procházková
Kurz ENGLISH EXPRESS - Overenie tejto referencie.