O nás

História

Vďaka vám sme silnejší.

Naša jazyková škola bola založená v roku 2009. Od vtedy sme aktívne odučili viac ako 2000 privátnych, ako aj firemných študentov v 9-tich cudzích jazykoch. Sprostredkovali sme 53 jazykových pobytov u partnerských škôl v Anglicku a vyškolili 140 lektorov. Od roku 2016 môžeš u nás študovať v úplne nových priestoroch v budove POLUS TOWER 2. Aj vďaka tebe sme silnejší! Ďakujeme.

Náš cieľ

Naučíme cudzí jazyk aj teba.

Spojenie našej metódy, školených lektorov a najmodernejších učebných materiálov garantuje, že naučíme cudzí jazyk každého. Našim cieľom je to, aby ste dokázali v cudzom jazyku komunikovať čo najrýchlejšie. Preto na hodinách v cudzom jazyku rozprávate čo najviac. Nestrácate čas drilovaním gramatiky alebo nudnými cvičeniami. Pre Váš cieľ urobíme maximum.

Filozofia

Value for money.

Našou filozofiou je, aby sa Vaša investícia do nás maximálne zhodnotila. Nepredávame produkty, ale dodávame hodnoty: ak zvládnete cudzí jazyk, stávate sa vnútorne bohatším a slobodnejším: zvládnete komunikáciu s okolitým svetom, môžete si vybrať lepšiu prácu a Vaša hodnota na trhu stúpa. Vaša investícia do seba je tá najlepšia.

Zoznám sa s našim tímom

Sme tu pre teba pripravení poradiť ti pri výbere toho naj kurzu. V oblasti jazykového vzdelávania profesionálne pôsobíme už viac ako 15 rokov. Môžeš sa nás spoľahnúť, že pre teba urobíme maximum!

Simon

Lektor, Riaditeľ
15 rokov praxe, štúdium na pedagogickej fakulte UK: angličtina + slovenčina, 1-ročné štúdium v Sydney, Austrália, Intenzívne študijné pobyty v Anglicku: špecifická angličtina. Učí Business English, General English a slovenčinu pre cudzincov.

Suzan

Lektor, Školiteľ lektorov
19 rokov praxe + školiteľka lektorov, Pedagogická fakulta UK, angličtina + nemčina, Humboltova univerzita, Berlín, Nemecko. Učí Business English, General English, HR English, Presentations in English, Business Correspondence, Cambridge Certificates.

Akadémia v číslach

0 Spokojných študentov
0 Cudzích jazykov
0 Kurzov na výber
0 Profi lektorov
0 Partnerských škôl v Anglicku

Novinky / News

Naši klienti