O nás

História

Vďaka vám sme silnejší.

TOWER ACADEMY bola založená v roku 2009. Od vtedy sme aktívne odučili viac ako 1500 privátnych, ako aj firemných študentov v 7-mych cudzích jazykoch. Sprostredkovali sme 53 jazykových pobytov u partnerských škôl v Anglicku a vyškolili 140 lektorov. Od roku 2016 môžeš u nás študovať v inšpiratívnych priestoroch v budove POLUS TOWER 2. 6 klimatizovaných učební, 3 hodiny parkovania zdarma. 

Náš cieľ

Naučíme cudzí jazyk aj teba.

Každému kientovi poskytujeme osobný prístup a osobnú starostlivosť. Učíme vlastnou metódou pre rýchle dosiahnutie výsledkov. Vedú vás školení, profesionálni lektori v inšpiratívnom prostredí. Neustále inovujeme v zmysle najnovších trendov vo výuke jazykov.

Filozofia

Value for money.

Našou filozofiou je, aby maximálne zhodnotenie vašej investície. Nepredávame produkty, ale dodávame hodnoty: ak zvládnete cudzí jazyk, stávate sa vnútorne bohatším a slobodnejším. Zvládnete komunikáciu s okolitým svetom, môžete si vybrať lepšiu prácu a Vaša hodnota na trhu stúpa. Vaša investícia do seba je tá najlepšia.

Zoznám sa s našim tímom

Sme tu pre teba pripravení poradiť ti pri výbere toho naj kurzu. V oblasti jazykového vzdelávania profesionálne pôsobíme už viac ako 15 rokov. Môžeš sa nás spoľahnúť, že pre teba urobíme maximum!

Simon

Lektor, Riaditeľ
15 rokov praxe, štúdium na pedagogickej fakulte UK: angličtina + slovenčina, 1-ročné štúdium v Sydney, Austrália, Intenzívne študijné pobyty v Anglicku: špecifická angličtina. Učí Business English, General English a slovenčinu pre cudzincov.

Suzan

Lektor, Školiteľ lektorov
19 rokov praxe + školiteľka lektorov, Pedagogická fakulta UK, angličtina + nemčina, Humboltova univerzita, Berlín, Nemecko. Učí Business English, General English, HR English, Presentations in English, Business Correspondence, Cambridge Certificates.

TOWER ACADEMY v číslach

0 Spokojných študentov
0 Cudzích jazykov
0 Kurzov na výber
0 Profi lektorov
0 Partnerských škôl v Anglicku

Novinky / News

Naši klienti