Jazykové kurzy

Home / Jazykové kurzy

Verejné skupinové kurzy

Počet študentov v našich skupinových kurzoch ti garantuje maximálny pokrok. MINI skupiny iba so 4 až 6 študentami. OPTI skupiny so 6 až 8 študentami.

Individuálne kurzy

Očakávaš maximálny pokrok za minimálny čas? Individuálny kurz je to správne riešenie.Vyber si jeden zo 7 cudzích jazykov a 50 lektorov! V ponuke už aj superintenzívny 3 alebo 5-dňový kurz ENGLISH EXPRESS!

Firemné kurzy

Sme špecialisti na firemné jazykové vzdelávanie s 10 ročnými skúsenosťami a projektami vzdelávania od 5 do 450 ľudí vrámci jednej firmy.

Detské kurzy

Kurzy angličtiny pre deti a teenagerov sú navrhnuté podľa najmodernejších výskumov spol. CAMBRIDGE. S našimi lektormi, metodikou a prístupom sa deti na hodiny tešia!

LIVE kurzy cez INTERNET

Naše LIVE kurzy cez INTERNET garantujú presne taký zážitok, ako keby ste boli s lektorom v jazykovej škole. Takto vieme zabezpečiť individuálne aj skupinové kurzy pre jednotlivcov alebo firmy kdekoľvek na Slovensku. 

Letné tábory

Letné tábory s angličtinou HAPPY CAMPERS pre deti a teenagerov od 6 do 16 rokov sú navrhnuté podľa najnovších trendov spol. CAMBRIDGE, ktorá je garanciou kvalitného vzdelávania. Iba u nás budeš mať až 30 hodíninteraktívnej a zábavnej angličtiny za týždeň!