Úplný začiatočník | Angličtina

Úplný začiatočník | Angličtina

Prečo tento kurz?

Potrebuješ cudzí jazyk kvôli práci alebo cestovaniu?
Chceš si nájsť lepšiu prácu?
Chceš sa konečne dohovoriť v angličtine?

Kurz angličtiny pre úplných začiatočníkov v MINI skupine s 3 až 6 študentami je ideálne riešenie, pretože  pretože práve na začiatočníckej úrovni je kľúčové čo najviac rozprávať a byť aktívny. To pri štandardných skupinách v iných jazykových školách, kde je viac ako 10 študentov v skupine, nie je možné.

U nás ale ÁNO: 
Vďaka nízkemu počtu študentov v kurze, vlastnej metóde a školeným lektorom, sa naučíš komunikovať v novom jazyku rýchlejšie, ako by si čakal. Na hodinách budeš predovšetkým veľa rozprávať a rozširovať si aktívnu slovnú zásobu. Gramatiku pochopíš aj bez nudnej teórie a drilovania.

CIEĽ KURZU:
1. Dohovoriť sa v každodenných situáciách z reálneho života, napr. pri cestovaní, telefonovaní, v reštaurácií či obchode.
2. Byť schopný odprezentovať sám seba a svoju firmu: aké máš zamestnanie, aká je tvoja profesia, čím sa zaoberá tvoja firma, napíšeš jednoduchý mail.
3. Zvládnuť 3 základné časy a mať slovnú zásobu 300 slov.

To všetko zvládneš pekne step by step = krok po kroku :-). A to už za 10 týždňov!

Nižšie nájdeš všetky detaily kurzu a aktuálny počet voľných miest a termíny kurzu.
Začíname už v STREDU 25.apríla.

Pozri sa aj na našu Facebook stránku, kde nájdeš  hodnotenia študentov, študijné tipy a fotky z našej akadémie.

Som príjemne prekvapený profesionalitou a prístupom: výborní lektori, výborná kávička 🙂 a hlavne skvelá metóda zameraná na rozprávanie a praktické veci. Hlavne mi vyhovovalo, že sa naozaj na hodinách nedrilovala gramatika nejakými písomnými cvičeniami. Navcičovali sme si to priamo cez reálne situácie a to bolo super!

Peter
Skvelí lektori a prístup!

Konečne som prekonala začiatočnícky level. Sama som neverila, že sa mi to podarí, ale stalo sa 🙂 Už teraz sa teším na pokračovanie s našou skvelou lektorkou!

Petra
Super kurz!

V mojom veku je už ťažšie začínať s čímkoľvek 🙂 Ale v Tower Academy to vôbec ťažké nie je. Stačí sa rozhodnúť a ísť do toho. Šikovný lektor nás výborne viedol a dokázal nás neustále motivovať. Ďakujem za podporu celému tímu.

Ladislav
Odporúčam!

Nezáväzný dopyt / Prihláška na kurz:

Tvoje meno (požadované)

Tvoj email (požadované)

Tvoj telefón (požadované)

Jazyk

Otázka / poznámka

Čo sa naučíš?

Curriculum is empty
Cena
222.00€
Študentov
6
Želania
Kategória
Jazyky
Hodnotenia
View cart