„TOWER ACADEMY je jazyková škola s najlepšími referenciami v Bratislave. Od našich klientov sme dostali takmer 100 5-hviezdičkových hodnotení, preto sme získali pečiatku „Študetmi odporúčaná jazykovka“.

 

odporucana jazykovka

S výučbou nemeckého jazyka som bola spokojná. Naša lektorka vytvorila veľmi dobru atmosféru na hodinách. Vyhovovala mi forma výučby, ktorá obsahovala všetky oblasti, ako čítanie, písanie, konverzácia, brainstorming v nemčine a bola obohatená aj o videá / posluchy alebo rôzne iné aktivity mimo učebnice. Aj napriek koronovým obmedzeniam, keď sme museli prejsť na online formu výučby, boli hodiny na vysokej úrovni, s potrebnou dávkou interaktivity.

Celkový prístup v škole, od pána Summerlinga, cez recepčnú až po lektorov. Jednoznačne chválim flexibilitu a ochotu vždy nájsť spoločné riešenie. Ďalšia vec, čo by som vyzdvihol, sú lektori. Lekcie som mal zatiaľ s 2 rôznymi a obaja chodili na hodiny veľmi pripravení a hlavne ma motivovali rozprávať.

S prístupom všetkých zamestnancov školy som bola nesmierne spokojná. Atmosféra je úžasná :) Od prvého momentu som cítila maximálnu podporu, čo mi dodávalo sebavedomie a odvahu. Výučba s lektorom bola rozmanitá, čo mi veľmi vyhovovalo, pretože to neboli nudné hodiny, ale naučila som sa veľa nového. Tower academy určite odporúčim každému :)

V Tower Academy som absolvovala expresný týždňový kurz ENGLISH EXPRESS a nesmierne som si to užila. Mojím primárnym cieľom bolo ,,rozkecať" sa, čo sa aj splnilo. Už na druhý deň som si všimla, že v duchu uvažujem po anglicky, takže jazyk sa na mňa veľmi rýchlo nalepil. Medzi TOP 3 veci určite patrí: metóda výučby, skvelá atmosféra a úžasní lektori. Veľká vďaka patrí Soničke, Joelovi a Tomášovi, ktorí boli nie len výbornými učiteľmi, ale aj skvelí po ľudskej stránke a užili sme si spolu aj veľa zábavy. Posledný deň som cítila smútok, že sa to všetko končí. Týmto chcem povzbudiť tých, ktorí hľadajú kvalitnú jazykovú školu, aby neváhali a vyskúšali Tower Academy. Ďakujem ešte raz a Tower Academy želám veľa spokojných študentov.

Pekny den. Nas syn Jurko s Vami absolvoval tabor od 16.8. do 20.8.2021. Vdaka Vam si odniesol velky pozitivny zazitok z vyucby anglictiny, ktoru ma velmi rad a zaroven ocenil veducich a ich pristup za priatelsky, so zaujmom a tiez ferovy. Bolo na nom vidiet smutok, ze uz tabor skoncil, ale aj naplnenie z toho, co zazil. Vazi si to a my s nim. Radi sa vratime. Dakujeme!

V júli som sa zúčastnila na letnom tábore. Najviac sa mi páčil kolektív našej skupiny. Dobrá organizácia, pestrý program a skvelí lektori.

Tábor, na ktorom sa dcérka zúčastnila bol zaujímavý, poučný a s možnosťou vybláznenia sa pri rôznych hrách. S lektormi sme boli spokojní a určite ho odporučíme a tiež sa zúčastníme o rok.

Týždeň strávený v tábore HAPPY CAMPERS bol pre syna obrovským zážitkom. Tento tábor absolvoval prvýkrát ale určite nie posledný. Od prvého dňa ako som ho odovzdala vládla bola v triede veľmi pozitívna energia a nálada. Syn sa každý deň tešil na nové zážitky. Čo sa týka vedomostí, naučil sa kopec nových vecí. Veľmi ma potešilo, že Austrália bola jedna z prebratých tém, ktorej sa venovali. Na základe týždenného pobytu v tábore som sa rozhodla, aby syn pokračoval vo výučbe anglického jazyka v škole. Školu určite odporučím aj známym.

Barbie sa viacej naučila po anglicky, čo bude určite užitočné v škole. Našla si nových kamarátov. Vďaka menšej skupine sa mohla aj lektorka viacej venovať deťom. Poobedné aktivity na čerstvom vzduchu na Kuchajde sú super, lebo je zabezpečený aj pohyb pre deti. Lektorka Veronika je úžasná, ochotná, venuje sa deťom maximálne a zabezpečuje parádnu atmosféru.

Našej dcére Alici sa v tábore veľmi páčilo - aktivity, lektori a aj priestor. Išla by rada aj o rok :)

Dobrý deň, v mene mojej dcéry sa chcem poďakovať za úžasný jazykový letný tábor. Atmosféra v škole je super a dcéra sa veľmi tešila na každý deň. Deti sa učili formou hry, čo ich bavilo, a pritom si vyrábali rôzne zvieratká a iné veci, tak doma máme veľa výtvorov, ktoré si dcéra odložila. S výučbou sme boli veľmi spokojní a vrelo odporúčame svojim známym. Plánujeme i na budúci rok sa prihlásiť. Ďakujeme!

Oceňujem ako rodič profesionálny, ale pritom hravý a priateľský prístup. Aj budúci rok Simonku prihlásime do tohto tábora.

Skvelý denný tábor, určite odporúčam všetkým čo chcú, aby sa ich deti zdokonalili v angličtine. Výborne vyskladané skupiny detí podľa veku, zabavné aktivity a hry a komunikácia len v cudzom jazyku.

Čaute čaute ! Deti sú tam šťastné. Program je robený na mieru podľa vekových kategórii. Prístup profesionálny a hlavne priateľský. ODPORÚČAM VŠETKÝM DEŤOM !!!

Páčilo sa mi úplne všetko: hlavne tancovanie na TIK TOK. :) Angličtina bola super! Naučila som sa veľa slovíčok. A našla som si nové kamarátky.

Bola som v tábore HAPPY CAMPERS prvýkrát a veľmi sa mi tam páčilo. Pôjdem aj na budúci rok, lebo som sa tam veľa naučila. Lektora Alice bola zábavná. Poobedné hry so Simonom a Suzan som si užila!!!

Vrelo odporúčam túto akadémiu. Absolvoval som superintezívny 5-dňový kurz ENGLISH EXPRESS kurz. Pomohli neskutočne: Lektori mali perfektný prístup a vďaka tomu som všetkému pochopil. Osnovy mali nastavené presne pre moju potrebu. Dali mi kopec dobrých rád. Pokialˇ nemáte čas ako ja, a potrebujete pomôcť s angličtinou,tak neváhajte. Stojí to za to!

Tower Academy bola pre mňa náhodná voľba a teraz som za ňu naozaj vďačná. Po strednej škole som mala takzvaný „blok“, trému, hanbila som sa po anglicky, čo i len pozdraviť. :)) Rozhodovala som sa medzi individuálnym a skupinovým kurzom. Pri mojej nerozhodnosti ma smelo nasmerovali a tak som si vybrala skupinový kurz. Taká tá prirodzená tréma a strach opadol po ani nie 10 minútach prvej hodiny. V kurze sme skvelí tím, až natoľko, že sme sa rozhodli v kurze všetci spoločne pokračovať a rozvíjať sa ďalej. Máme skvelého lektora, vďaka ktorému sú naše hodiny veľakrát aj zábavou a odreagovaním z práce či bežného zhonu. Aby som to zhodnotila na záver,tak je to pre mňa skvelé štúdium v milom rodinnom prostredí, v tíme kde sa vzájomne podporujeme, aby to ani jeden z nás nevzdal. Ďakujem Tower Academy za túto príležitosť a nováčikom len toľko, že smelo do toho! Ak sem raz vstúpite, tak sa vám tak skoro nepodarí za ňou len tak zatvoriť dvere a tak to má byť! 

Vybrala som si Tower Academy a už teraz viem, že chcem pokračovať aj po skončení kurzu. Konverzácie v menšej skupine mi veľmi vyhovujú, celková atmosféra a priestory sú skutočne príjemné. Za najväčšie plus považujem našu lektorku, pri ktorej nikdy nestrácame pozornosť.

Ani som netušila akú výbornú školu som si vybrala, keď som zapichla kružidlo do sídla mojej práce a urobila kruh, v ktorom som bola ochotná dochádzať do jazykovky :) ... skvelý prístup, milí ľudia, úžasná lektorka... vždy sa na hodinu teším. Určite chcem pokračovať ďalej. Ďakujem, ste super :)

S Tower Academy som veľmi spokojná, výborná organizácia a pekné priestory. Na hodiny angličtiny sa vždy teším, lektor má výborný prístup a priateľskou konverzáciou sa pomaly, ale iste posúvam v kvalite hovorovej angličtiny.

V Tower Academy vyskúšala skupinový aj individuálny kurz. Sú vždy maximálne ochotný pomôcť a poradiť. Hodiny určite nie sú nuda. V skupinovom kurze je počet ľudí “tak akurát”, čiže k slovu sa dostane každý. Individuálny kurz, zase poskladajú podľa vašich požiadaviek – čas, obsah. Za mňa určite 5 hviezdičiek.

Jazykovú školu Tower Academy som si vybral na základe odporúčania. Už prvé stretnutie bolo na úrovni a vybrali mi osobného lektora, ktorý je super. Vždy sa teším na hodinu angličtiny na ktorej sa ja porozprávame aj sa učíme z knihy. Som veľmi spokojný a odporúčam Tower Academy, profesionálny a priateľský prístup.

So skupinovým kurzom pre večných začiatočníkov som veľmi spokojný a preto som sa rozhodol pokračovať vo výučbe ďalej. Vyhovuje mi profesionálny prístup lektora a aj skutočnosť, že na hodine sa komunikuje iba v angličtine, s čím som sa až doteraz ešte nestretol. Palec hore!

Tower Academy = profesionálny prístup, pokrok v komunikácií i slovnej zásobe, príjemné prostredie. Zatiaľ som absolvovala iba jeden kurz, ale som maximálne spokojná a pokračujem určite ďalej, skutočne môžem odporučiť každému, kto sa chce zdokonaliť v komunikácií, toto je správna voľba!

S jazykovou školou Tower Academy som bola veľmi spokojná, majú skutočne profesionálny a zároveň príjemný prístup. Veľké plus aj našej lektorke Desi, ktorá to nemala vždy ľahké :) ale vždy nás dokonale vyburcovala ku konverzácii :) Ďakujem.

Jazykovú školu TOWER ACADEMY navštevujem viac ako 3 roky, z toho dva roky som sa učil nemčinu a približne rok a pol navštevujem individuálne hodiny španielčiny a kurz Príprava na IELTS. Škola ma naozaj výborných lektorov, krásne priestory s výhľadom na Kuchajdu ako bonus. Celkovo tam vládne veľmi priateľská atmosféra, ľudia sú milí a ústretoví, takže školu môžem len odporúčať. Investícia do cudzích jazykov je jedna z najlepších v živote a v prípade TOWER ACADEMY nebudete ľutovať.

Skvele využitý čas aj peniaze. Hodiny v skupinovom kurze boli perfektne nastavené a obzvlášť pochvaľujem kvalitu a prístup lektorky Suzan. Prajem veľa ďalších spokojných študentov.

Kurz nemčiny som začala navštevovať len nedávno, ale zatiaľ som veľmi spokojná. Lektorka je veľmi milá a učenie s ňou ma naozaj baví. Predtým som vyskúšala Callanovu metódu, ale spôsob výučby v Tower Academy je omnoho lepší.

Vynikajúca jazyková škola, veľmi pekné prostredie so super výhľadom, pohodlné parkovanie vo Vive (Polus), vedia sa maximílne prispôsobiť potrebám klientov, pokiaľ nestíhate lekciu, vedia Vám ju preložiť podľa Vašich možností. Mám anglických native lektorov, ktorí sa lekciami prispôsobia Vaším momentálnym či pracovným, alebo súkromným potrebám. 5 stars ?

Konverzácie v AJ v Tower academy navštevujem už vyše roka. Tower academy hodnotím: férovosť = plný počet bodov, profesionalita = plný počet bodov, ústretovosť ku klientovi = plný počet bodov, prostredie = plný počet bodov. Mám skúsenosti s niekoľkými jazykovkami a navštevovať Tower academy ma presvedčilo priame vystupovanie riaditeľa jazykovej školy p. Summerlinga – presne tak, ako sa na videu prezentuje; jasne stanovené podmienky individuálneho štúdia; metóda, ktorá u mňa funguje; lektorka Desi, ktorá vie zvoliť obsah hodiny priamo na mieru a z môjho pohľadu bezkonkurenčné prostredie :-).

Rozhodovala som sa medzi viacerými jazykovými školami, ale „vyhrala“ Tower Academy. Absolvovala som 8- týždňový kurz, ktorý mi vedeli prispôsobiť na mieru a dokonca nebol žiadny problém s nahradením vynechaných hodín. Zo začiatku som mala obavy z konverzácie, ale boli zbytočné. Mali sme „native speaking“ lektora a na hodinách sme mali kopec zábavy. Ak sme nevedeli niečo vyjadriť po anglicky, tak sme si pomohli navzájom. Veľmi príjemná atmosféra, môžem sa jedine pripojiť k pozitívnym odporúčaniam ?

Výborná jazyková škola!

Odporúčam jazykovú školu, moja lektorka Lucy je šikovná a prispôsobivá k mojej výučbe. Doteraz najlepšia škola. Príjemná atmosféra a milí ľudia.

Jazykovú školu odporúčam: milí a ochotní, príjemné prostredie. Dobrá atmosféra a úroveň výuky!

Individuálny jazykový kurz angličtiny, ktorý som mala možnosť absolvovať v tejto jazykovke sa mi naozaj veľmi páčil. Bola som nadmieru spokojná s krásnymi priestormi, ochotou, ale hlavne s profesionálnym a milým prístupom lektora Petra. Zároveň som sa rozhodla si kurz ešte predĺžiť o ďalšie lekcie. Odporúčam aj tým, ktorí už po anglicky vedia, ale chcú svoju angličtinu a komunikačné schopnosti pozdvihnúť na vyšší level.

Konverzačné hodiny z angličtiny splnili moje očakávania, prebiehali presne tak ako som si už dávnejšie predstavovala, že by mala hodina vyzerať. Zásluhu na tom má nepochybne učiteľ Robo, má perfektnú slovnú zásobu, vynikajúcu výslovnosť, hodiny s ním sú plné zábavy, nenudíte sa, vysvetľuje len v angličtine a nie je lenivý všetko písať na tabuľu. Určite budem s ním pokračovať v konverzácii.

Navštívil som už viac kurzov, ale tentokrát v Tower Academy bol výnimočný pre mňa v tom, že som stratil svojou hanbu a ostýchavosť hovoriť anglicky. Výborne pripravení učitelia, koncept a aj hodiny plne zábavy ale aj učenia. Vrelo doporučujem každému.

Príjemné prostredie, príjemní lektori, zaujímavé témy, bezproblémové parkovanie, a ako bonus si vždy cestou do práce kúpim v Poluse niečo dobré na obed :-).

Konečne som našla naozaj dobrú jazykovú školu, v ktorej som sa naučila nové veci a poriadne si ujasnila veci, ktoré som už vedela. Navštevovala som kurz anglického jazyka v malej skupinke, kde sme si všetci výborne sadli a rozumeli si a mali sme SKVELÉHO PÁNA LEKTORA. Hodiny boli perfektné, zábavné a nestresujúce. Nebolo to len o opakovaní vecí z učebnice ako papagáje, ale viedli sme rôzne diskusie na rôzne témy. Aspoň trochu sa mi podarilo zlepšiť moju komunikáciu v angličtine. Ďakujem!!!

S Tower Academy som veľmi spokojná, je to naozaj zážitok z učenia :) Absolvovala som individuálny aj skupinový kurz a oba boli pre mňa prínosom. Oceňujem flexibilný prístup, hodiny vedené interaktívne, s dôrazom na speaking, pravidelné opakovanie slovíčok formou activities, nenásilnú gramatiku a hlavne skvelých lektorov (napr. Suzan).

Navštevujem túto školu už takmer pol roka a som veľmi spokojná so štýlom výučby a taktiež prístupom lektorov (konkrétne s veľmi milou lektorkou Susan, s ktorou sú hodiny zábavné a dynamické) a taktiež je to jedna z mála jazykových škôl, v ktorých sa človek naozaj naučí a posunie svoje jazykové schopnosti na vyššiu úroveň. Priestory školy sú taktiež pekné. Za mňa teda určite áno ?

TOWER Academy navštevujú obe moje deti (teenage). Učia sa nemčinu v malej skupinke aj formou individuálnych lekcií. So školou je flexibilná a príjemná komunikácia. Reaguje operatívne a vyhoveli mojim (nie vždy jednoduchým) požiadavkám. Deti sú s lekciami a lektormi veľmi spokojné. Výsledky sú viditeľné už po krátkom čase. Ďalším bonusom je príjemné a podnetné prostredie a dostupnosť. Jedoznačne odporúčam. Zatiaľ najlepšie čo som v BA našla z pohľadu ceny a kvality a záujmu o šudenta a jeho progresu.

Chodím do tejto akadémie na angličtinu (konverzácia) už dlho, pretože je to jediná jazyková škola (a skúsila som ich dosť) , kde ma to baví, veľmi sa mi páči spôsob a kvalita výučby ako aj príjemná atmosféra. Odporúčam.

Spokojnosť. Príjemný prístup, aktívne hodiny, mále skupinky. Nové slová používame, nie sú zapísané iba v našom zošite. Na túto školu som natrafila úplne náhodne. Teraz viem, že to nebola náhoda, ale osud. Moja business angličtina je lepšia a lepšia ??

Absolvoval som intenzívny víkendový kurz (piatok až nedeľa). Kurz prebiehal profesionálne a musím napísať až nadštandardne nakoľko bol počas víkendu sviatok a o všetko bolo postarané k plnej spokojnosti. Páčil sa mi prístup k výučbe a vychovala mi aj intenzita. Plánujem ešte zopakovať.

Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym hodnoteniam . Moje pocity pred nástupom na kurz ENGLISH EXPRESS boli naozaj zmiešané či len „nezabijem víkend“ a nevyhodím peniaze na ďalší kurz. Ale názov Tower Academy – Zážitok z učenia je veľmi pravdivý. Celý víkend mi doslova preletel a bolo mi ľúto, že skončil. Prostredie aj ľudia sú úžasní a konečne mám pocit, že moja angličtina začína mať iný rozmer. Ďakujem.

Už mám nejaké kurzy za sebou, ale Towers Academy je svojou profesionalitou a prostredím top. Angličtina s mojim lektorom mala konečne úroveň a zároveň to bola zábava. Môžem len doporučiť.

Oceňujem veľmi priateľský a profesionálny prístup. Všetko bolo dokonale pripravené a maximálne splnilo moje očakávania! Plne odporúčam každému, kto má záujem na sebe makať a zdokonaliť sa v jazyku! Ďakujem ešte raz lektorom-Zuzane a Petrovi-ste skvelí, len tak ďalej;) !!!

Originálny prístup k učeniu jazyka. Veľmi príjemné prostredie, kvalitný proklientsky prístup, silná orientácia na zákazníka. Odporúčam. Intenzívny kurz je výborná voľba pre niekoho, kto potrebuje rýchlo správne nasmerovať, upevniť základy a pomôcť s ďalším budovaním a to všetko so silnou podporou celého tímu lektorov. Ďakujem.

Priateľská atmosféra, super priestory, kopec zábavy, vynikajúca lektorka Susan…ani nevieš ako a zrazu rozprávaš fluent English ?

Tower Academy som navštevovala vyše roka a musím uznať, že je to jedna z mála jazykových škôl, do ktorých sa človek teší. Hodiny sú skvelé, dynamické, vtipné, hravé a zakaždým iné. Veľmi veľa času sme trávili rozprávaním o témach, ktoré bavia práve nás študentov. Vrelo odporúčam práve jazykovú školu Tower Academy.

Príjemné priestory, dobré parkovanie, profesionálny a priateľský prístup lektorov. Spôsob výučby, aký som inde nezažila. Lektorka Suzan dokáže povýšiť lektorovanie na umenie. Pracuje so skupinou a súčasne s jednotlivcom. Do výuky zakomponováva neštandardné prvky (komunikačné hry z televíznych programov), pri ktorých sa účastníci bavia pri učení a učia pri bavení. V podstate ma tento prístup zbavil strachu a stresu z angličtiny. PS: Hneď ako budem môcť, som späť, Suzan! Držte mi miesto! A ďakujem ?

Veľmi príjemné priestory, bezproblémové parkovanie a prijemní lektori. Aktuálne končím tretí kurz a verím, že to nebude môj posledný. Naša lektorka Suzan je TOP, priateľská, prirodzená, príjemná a najmä disponuje nadaním učiť. Baví ma jej štýl učenia. She is the best teacher I have ever had.

Ďakujem za doterajšie nadobudnuté vedomosti a teším sa na tie nové.

Príjemné priestory, dobrý organizácia, výborní lektori. Dá sa dohodnúť aj v prípade akýchkoľvek individuálnych požiadaviek (ja som mal najmä nemčinu, ale chvíľu aj angličtinu).

Nádherné priestory, profesionálny prístup. Odporúčam.

Prihlásil som sa do kurzu ako falošný začiatočník a po 3 mesiacoch som zaznamenal obrovský pokrok. Veľmi kvalitný lektor a forma vyučovania, priateľsky prístup a super prostredie ?

Maximálna spokojnosť s lektormi a profi prístupom. Výborna dostupnosť s parkingom, moderné priestory. Vďaka vám som sa posunul z úrovne večný začiatocník do úrovne pokročilý and I FEEL FANTASTIC✌️

Lepšie som si nemohla vybrať  Super lektori, príjemná atmosféra na hodinách, veľmi pekné priestory a hlavne sa už nehanbím komunikovať po Anglicky *****

Veľmi pekne ďakujeme za parádny týždeň s Happy Campers, moje deti (12,10) si to veľmi užili a tešili sa každý deň, napriek počiatočnému „odporu“ keď zistili že sa budú vzdelávať cez prázdniny… tento týždeň im bolo ľúto, že už je koniec  krásne leto a veľa veselých camperov ešte prajeme, Silvia, Matej a Stela.

Navštevujem individuálny kurz anglického jazyka. Som veľmi spokojná s odbornou schopnosťou lektorov, kultivovaným a moderným priestorom.Vladne tam spokojná, kľudná, vľúdna atmosféra s neskutočne príjemným, empatický kolektívom. Odporúčam !

V Septembri som navštívila 5-dňový intenzívny individuálny kurz angličtiny „ENGLISH EXPRESS“. To bol pre mňa liek na prekonanie jazykovej bariéry. Lektorky ma nielen učili ale aj zmenili môj vzťah k jazyku.

Dohovorím sa viacerými jazykmi, vyrástla som v bilingválnom prostredí, žijem a pracujem v nemecky hovoriacej krajine. Angličtinu som sa začala učiť ešte na Slovensku v rámci školy ale priznám sa – neprirástla mi k srdcu, čo sa prejavilo aj na výsledkoch.

V TOWER ACADEMY som mala skutočnú radosť učiť sa každý deň a komunikovať v angličtine. Pre mňa to bola skvelá skúsenosť a som veľmi rada, že aj v práci viem uplatniť angličtinu každým dňom lepšie a lepšie. Rada spomínam na hodiny angličtiny v Tower Academy. Priaznivo hodnotím profesionalitu tejto školy, kvalifikovanosť a odbornosť lektoriek, s ktorými som prišla do styku.

Tower Academy želám ďalších spokojných klientov.

Chalaniska 2 roky boli na dennom letnom tábore HAPPY CAMPERS a vždy to bola pecka! Vrelo odporúčame!

TOWER ACADEMY = Vysoká úroveň profesionality, individuálny prístup, príjemné priateľské jednanie, vždy, naozaj vždy  na tvári všetkých ľudí, ktorých som sa tam stretla ( asi je to nákazlivé ) príjemné prostredie s dôrazom na účelnosť, moderné učebne. Doporučujem všetkým, ktorí sa chcú ozaj naučiť a nielen chodiť do jazykovky. Pre mňa najlepšie investované peniaze do výúčby cudzieho jazyka.

Hodiny prispôsobené podľa mojich podmienok a podľa môjho volného času. Skvelé hodiny s lektorou Norikou. Odporúčam každému, kto sa chce zlepšiť v cudzom jazyku.

Túto jazykovku bez pochýb odporúčam. Lektorov som mala možnosť vyskúšať niekoľko a jednoznačne palec hore… Individuálny prístup, pri ktorom sa naučí hovoriť po anglicky v bežnej reči každý, posúva podľa môjho názoru túto jazykovú školu jednoznačne nahor.

Individuálny prístup, prispôsobenie sa môjmu pracovnému programu. … a ako bonus som zvládla pohovor do práce v angličtine. Odporúčam !!

Veľmi príjemná atmosféra, veľa komunikácie, čo je super a rôznorodé, pestré aktivity, takže nejaká nuda nehrozila.

So zakladateľmi TOWER ACADEMY som spolupracovala pred niekoľkými rokmi, kedy som sa práve pri nich prvý raz v živote presvedčila, ze učenie cudzieho jazyka formou kurzu môže byť zábavné, poučné a obohacujúce, a to nielen z pohľadu cudzieho jazyka. Ďakujem za skvelú skúsenosť – ich individuálny prístup, profesionalitu a metódy výučby môžem jednoznačne len odporúčať.

Mám skvelú lektorku, na jej hodiny sa vždy veľmi teším. Oceňujem jej profesionalitu, vždy je perfektne pripravená, vysmiata a má veľa zaujímavých tém, ktoré preberáme. Žiadne nudné angličtiny. Vrele odporúčam!!!!

Nadštandard v službách, ochote, ľudskí a priateľskí ľudia, jasná a čistá komunikácia, pozitívny a férový prístup, úsmev a vysoká profesionalita lektorov a vedenia! Thumb up!

No.1. Som veľmi spokojná. Prístup, systém, a tá lektorka… ?  Vrelo odporúčam!

Hodiny s native speakrom ma posunuli vo všetkých smeroch! Vyhovuje mi komunikačná metóda, kt. TOWER ACADEMY používa, s minimom teórie. Krásne priestory dodávajú učeniu úplne iný feeling-odporúčam vyskúšať.

Priateľský prístup, interaktívne vedené hodiny, vysoká odbornosť, pripravenosť, veľká ochota, nadšenie pre prácu.

Odporúčam, všetko bolo na 1-tku

Krásne priestory, fantastická lektorka, perfektný prístup!

Profesionálny prístup, kvalitní lektori a interaktívne hodiny zamerané na speaking- to presne potrebujem. Som maximálne spokojný! Vrelo odporúčam!

Ukončila som superintenzívny kurz EXPRESS ENGLISH. Výborný štart do učenia angličtiny. Vrelo odporúčam! Kurz mal vysokú úroveň, páčil sa mi spôsob výuky (pestrý a dynamický), ako aj príjemné prostredie. Lektorky boli usmiate, trpezlivé a hlavne výborne pripravené. Oceňujem super prístup a profesionalitu metodičky Suzan a riaditeľa Simona Summerlinga. Veľká vďaka!