COURSE_DESCRIPTION

Vyhovujete ti ON-LINE výuka cez Internet? 

Chceš ušetriť čas a byť flexibilný?

Očakávaš 100% zážitok z učenia?

 

 

TOWER ACADEMY ti ponúka ON-LINE individuálne kurzy cez ZOOM aplikáciu z bezpečia a pohodlia tvojho domova na obdobie, ktoré potrebuješ.

ČO JE ZOOM?

ZOOM sú LIVE lekcie cez Internet so 100% HD videom a zvukom, plnou interaktivitou a nástrojmi, ktoré garantujú presne taký zážitok z lekcie, ako keby si bol priamo v našej jazykovej škole.  Využívajú ju aj TOP univerzity vo svete, napr. Cambridge University, Sydney University a pod. Navyše si všetky lekcie môžeš nahrať, takže si ich môžeš pozrieť ešte raz a takto si ich zopakovať, čo pri klasickej lekcii nie je možné.

CENA za ZOOM

Za aplikáciu neplatíte ani cent. Všetky náklady znášame my ako jazyková škola. Inštalácia aplikácie zaberie max. 60 sekúnd.

KDE ZOOM FUNGUJE?

Zoom funguje na počítačoch, iPadoch a aj mobiloch. Stačí mať pripojenie na Internet.

ZĽAVY

Stačí si vybrať balík lekcií a automaticky získaš zľavu na všetky lekcie! 

JAZYKY

U nás máš na výber až 10 cudzích jazykov: anglický, nemecký, francúzsky, španielsky, talianský, ruský, srbský, chorvátsky, slovinský a čínsky.

SKÚŠOBNÁ LEKCIA

Objednaj si 30-minútovú, bezplatnú skúšobnú DEMO lekciu a získaš Zážitok z učenia!

Objednávka 10 lekcií

30 Eur

za 60 minút

štandardná cena

Objednávka 20 lekcií

28 Eur

za 60 minút

zľava 1

Objednávka 30 a viac lekcií

26 Eur

za 60 minút

zľava 2

Lekcie v našich voľných časoch

24 Eur

za 60 minút

zľava 3

COURSE_CURRICULUM

ZAMERANIE KURZU:


Zameranie a obsah kurzu vždy závisí od vstupnej jazykovej úrovne študenta a stanovených cieľov, ktoré si spoločne zadefinujeme na osobnej konzultácii.  

Následne metodička TOWER ACADEMY vypracuje podrobné curriculum vášho kurzu.
Podľa toho ti vyberieme vhodného lektora, ktorý sa ťa bude lektorsky viesť počas tvojho kurzu. Všetci naši 60-ti ektori sú školení metodičkou TOWER ACADEMY na našu metódu a učebné materiály. Viac o lektoroch sa dozvieš na tejto stránke. 

COURSE_SCHEDULE

dni a časy podľa tvojich možností.

Intenzita

  • minimálne 1 x 60′ týždenne.
  • ideálne 2 x 60′ týždenne.
  • alebo vyššia podľa potreby. 

Zahájenie

  • do 48 hodín od objednávky.

COURSE_REVIEWS

  • Alexander Schvalb

    Jazykovú školu TOWER ACADEMY navštevujem viac ako 3 roky, z toho dva roky som sa učil nemčinu a približne rok a pol navštevujem individuálne hodiny španielčiny a kurz Príprava na IELTS. Škola ma naozaj výborných lektorov, krásne priestory s výhľadom na Kuchajdu ako bonus. Celkovo tam vládne veľmi priateľská atmosféra, ľudia sú milí a ústretoví, takže školu môžem len odporúčať. Investícia do cudzích jazykov je jedna z najlepších v živote a v prípade TOWER ACADEMY nebudete ľutovať.

Otestuj si svoju úroveň cudzieho jazyka.

Náš zaraďovací test bol zostavený tak, aby dokázal čo najpresnejšie určiť tvoju súčasnú úroveň tohto jazyka. Na základe jeho výsledkov ti vieme odporúčiť, ktorý typ kurzu bude pre teba najefektívnejší.

 

Anglický jazyk Nemecký jazyk

Objednaj si nezáväznú konzultáciu.

Radi ti pri výbere správneho kurzu odborne poradíme. Konzultácia je kľúčová pre úspešné nastavenie tvojho kurzu. Presne určíme tvoju súčasnú úroveň cudzieho jazyka a podľa tvojho cieľa, časových a finančných možností, vyberieme ten správny kurz pre teba. Konzultácia trvá 20 minút a je nezáväzná a bezplatná.

Objednať konzultáciu

* povinné polia