Popis kurzu

Hľadáte profesionáleho partnera pre jazykové vzdelávanie?

Potrebujete funkčné riešenie vzdelávania?

Očakávate od vašich ľudí rýchle zlepšenie?

 

TOWER ACADEMY je jazyková škola s najlepšími referenciami v Bratislave. Máme 60 profi lektorov, ktorí sú pravidelne školení metodičkou Tower Academy, ako učiť moderne a efektívne. Prečítaj si, prečo sú naši klienti u nás spokojní a pridaj sa k nim!

S nami získate všetko potrebné

V oblasti firemného jazykového vzdelávania úspešne pôsobíme už viac ako 10 rokov.

Máme 60 školených profi lektorov pre 10 cudzích jazykov.

S nami získate špeciálne benefity aj pre tých zamestnancov, ktorí nie sú zaradení do interných kurzov.

3 dôvody prečo je náš kurz ideálne riešenie?

 1. FINANČNÁ NENÁROČNOSŤ: kurzy už od 3,00 € na hodinu pre 1 študenta.
 2. EFEKTIVITA: nízky počet študetov v skupine garantuje rýchly progres a zlepšenie. Stačí si vybrať zo 4-och typov skupín!
 3. FULL SERVIS: s kurzami nemáte žiadne strarosti. Všetko urobíme za Vás. 

Vášmu HR oddeleniu vždy poskytneme

 • Manažéra starostlivosti, ktorý monitoruje priebeh kurzov.
 • Dochádzkový report: 1 x mesačne.
 • Dotazník spokojnosti: 1 x štvrťročne.
 • Progres repoty o dosiahnutom pokroku: po každej jazykovej úrovni.
 • Testovanie: po každej jazykovej úrovni.
 • Certifikáty: vždy po každej jazykovej úrovni.

Osobná konzultácia

Objednajte si, prosím, OSOBNÚ KONZULTÁCIU, na ktorej si spoločne prejdeme všetky potrebné detaily a nastavíme kurz tak, aby bol 100% efektívny.

Konzultácia je nezáväzná a bezplatná. Kurzy nastavíme podľa Vašich požiadaviek: rozvrh, intenzitu aj obsah kurzu „ušijeme“ presne podľa potrieb firmy a jej zamestnancov.

Extra benefity

V prípade, že sa rozhodnete s nami spolupracovať, získajú všetci vaši zamestatnci (aj tí, ktorí nenavštevujú kurzy u vás) tieto zľavy:

 1. Zľavu 10% na individuálny kurz CLASSIC alebo kurz BUSINESS.
 2. Zľavu 10% na skupinové kurzy pre VEREJNOSŤ.
 3. Zľavu 20 EUR na LETNÉ TÁBORY s angličtinou pre deti od 6 do 16 rokov.
60-minútové lekcie

od 28 Eur

pre skupinu

Podľa počtu skupín a typu kurzu

Zľava

?

Presnú cenu Vám radi pripravíme po vstupnej konzultácii.

Curriculum

ZAMERANIE KURZOV:


Obsah kurzu vždy závisí od vstupnej jazykovej úrovne študentov a stanovených cieľov, ktoré si spoločne zadefinujeme na osobnej konzultácii.  

Následne metodička TOWER ACADEMY vypracuje curriculum a zameranie kurzov.
Podľa toho vyberieme lektora/ov, ktorí budú lektorsky viesť dohodnuté kurzy.
Každá skupina má svojho stabilného, osobného lektora. 

Študenti sú vždy 2x testovaní vrámci jednej jazykovej úrovne/levelu:
TEST 1: Progress test po prekonaní polovice levelu. (cca 20 minút)
TEST 2: Final test po prekonaní celého levelu. (cca 45 minút) 

 

Rozvrh kurzu

 • Podľa vašich preferovaných dní a časov. 

  INTENZITA

  Minimálne 1 x 90′ alebo 2 x 60′ týždenne.

  Podľa potreby aj vyššia. 

  ZAHÁJENIE

  Do 5 dní od objednávky.

 

Recenzie

 • Dominika Talášová

  Tower Academy bola pre mňa náhodná voľba a teraz som za ňu naozaj vďačná. Po strednej škole som mala takzvaný „blok“, trému, hanbila som sa po anglicky, čo i len pozdraviť. :)) Rozhodovala som sa medzi individuálnym a skupinovým kurzom. Pri mojej nerozhodnosti ma smelo nasmerovali a tak som si vybrala skupinový kurz. Taká tá prirodzená tréma a strach opadol po ani nie 10 minútach prvej hodiny. V kurze sme skvelí tím, až natoľko, že sme sa rozhodli v kurze všetci spoločne pokračovať a rozvíjať sa ďalej. Máme skvelého lektora, vďaka ktorému sú naše hodiny veľakrát aj zábavou a odreagovaním z práce či bežného zhonu. Aby som to zhodnotila na záver,tak je to pre mňa skvelé štúdium v milom rodinnom prostredí, v tíme kde sa vzájomne podporujeme, aby to ani jeden z nás nevzdal. Ďakujem Tower Academy za túto príležitosť a nováčikom len toľko, že smelo do toho! Ak sem raz vstúpite, tak sa vám tak skoro nepodarí za ňou len tak zatvoriť dvere a tak to má byť! 

 • Veronika Buranovská

  Vybrala som si Tower Academy a už teraz viem, že chcem pokračovať aj po skončení kurzu. Konverzácie v menšej skupine mi veľmi vyhovujú, celková atmosféra a priestory sú skutočne príjemné. Za najväčšie plus považujem našu lektorku, pri ktorej nikdy nestrácame pozornosť.

 • Lucia Bachratá

  V Tower Academy vyskúšala skupinový aj individuálny kurz. Sú vždy maximálne ochotný pomôcť a poradiť. Hodiny určite nie sú nuda. V skupinovom kurze je počet ľudí “tak akurát”, čiže k slovu sa dostane každý. Individuálny kurz, zase poskladajú podľa vašich požiadaviek – čas, obsah. Za mňa určite 5 hviezdičiek.

 • Tomáš Bachorík

  So skupinovým kurzom pre večných začiatočníkov som veľmi spokojný a preto som sa rozhodol pokračovať vo výučbe ďalej. Vyhovuje mi profesionálny prístup lektora a aj skutočnosť, že na hodine sa komunikuje iba v angličtine, s čím som sa až doteraz ešte nestretol. Palec hore!

 • Patrícia Džanajová

  Tower Academy = profesionálny prístup, pokrok v komunikácií i slovnej zásobe, príjemné prostredie. Zatiaľ som absolvovala iba jeden kurz, ale som maximálne spokojná a pokračujem určite ďalej, skutočne môžem odporučiť každému, kto sa chce zdokonaliť v komunikácií, toto je správna voľba!

 • Monika Hurbanová

  S jazykovou školou Tower Academy som bola veľmi spokojná, majú skutočne profesionálny a zároveň príjemný prístup. Veľké plus aj našej lektorke Desi, ktorá to nemala vždy ľahké :) ale vždy nás dokonale vyburcovala ku konverzácii :) Ďakujem.

 • Martin Dzurilla

  Skvele využitý čas aj peniaze. Hodiny v skupinovom kurze boli perfektne nastavené a obzvlášť pochvaľujem kvalitu a prístup lektorky Suzan. Prajem veľa ďalších spokojných študentov.

 • Radka Horniaková

  Kurz nemčiny som začala navštevovať len nedávno, ale zatiaľ som veľmi spokojná. Lektorka je veľmi milá a učenie s ňou ma naozaj baví. Predtým som vyskúšala Callanovu metódu, ale spôsob výučby v Tower Academy je omnoho lepší.

 • Linda Gašparíková

  Odporúčam jazykovú školu, moja lektorka Lucy je šikovná a prispôsobivá k mojej výučbe. Doteraz najlepšia škola. Príjemná atmosféra a milí ľudia.

 • Eva Taligová

  Konverzačné hodiny z angličtiny splnili moje očakávania, prebiehali presne tak ako som si už dávnejšie predstavovala, že by mala hodina vyzerať. Zásluhu na tom má nepochybne učiteľ Robo, má perfektnú slovnú zásobu, vynikajúcu výslovnosť, hodiny s ním sú plné zábavy, nenudíte sa, vysvetľuje len v angličtine a nie je lenivý všetko písať na tabuľu. Určite budem s ním pokračovať v konverzácii.

 • Norbert Nagy

  Navštívil som už viac kurzov, ale tentokrát v Tower Academy bol výnimočný pre mňa v tom, že som stratil svojou hanbu a ostýchavosť hovoriť anglicky. Výborne pripravení učitelia, koncept a aj hodiny plne zábavy ale aj učenia. Vrelo doporučujem každému.

Otestuj si svoju úroveň cudzieho jazyka.

Náš zaraďovací test bol zostavený tak, aby dokázal čo najpresnejšie určiť tvoju súčasnú úroveň tohto jazyka. Na základe jeho výsledkov ti vieme odporúčiť, ktorý typ kurzu bude pre teba najefektívnejší.

 

Anglický jazyk Nemecký jazyk

Objednaj si nezáväznú konzultáciu.

Radi ti pri výbere správneho kurzu odborne poradíme. Konzultácia je kľúčová pre úspešné nastavenie tvojho kurzu. Presne určíme tvoju súčasnú úroveň cudzieho jazyka a podľa tvojho cieľa, časových a finančných možností, vyberieme ten správny kurz pre teba. Konzultácia trvá 20 minút a je nezáväzná a bezplatná.

Objednať konzultáciu

* povinné polia