Popis kurzu

Naše kurzy pre deti a teenagerov zlepšujú u detí hlavne schopnosť myslieť v angličtine, využíva ich fantáziu a kreativitu priamo pri učení.

TOWER ACADEMY ti ponúka parádne kurzy angličtiny pre deti a teenagerov od 8 do 15 rokov do plné zaujímavých aktivít, ktoré naplno rozvinú tvoj potenciál. Kurz je navrhnutý v spolupráci so spoločnosťou CAMBRIDGE, ktorá je zárukou kvalitného vzdelávania detí. Navyše naše MINI SKUPINY (iba 3 až 7 detí v skupine) garantujú individuálny prístup lektora ku každému študentovi. Všetci lektori TOWER ACADEMY sú školení metodičkou, ako učiť moderne a zároveň efektívne. Kurzy majú svoj systém a štruktúru, ale zároveň aj priestor pre zábavu a kreativitu. 

KURZY PRE DETI (KIDS)

Naše kurzy pre deti „SUPER MINDS“ zlepšujú u detí hlavne schopnosť myslieť v angličtine, využíva ich fantáziu a kreativitu priamo pri učení.
Deti sú rozdelené do skupín podľa veku. Intenzita kurzu je 1 x 60 minút týždenne, vždy od 16:00 do 17:00 hod. V sekcii ROZVRH KURZU nájdete bližšie informácie o dňoch pre dané kurzy, Prosím, vyplňte si údaje v sekcii MÁM ZÁUJEM a my vás budeme následne kontaktovať. 

KURZY PRE TEENAGEROV (TEENS)

S našimi kurzami pre teenagerov „PREPARE“ budú vaše deti dokonale pripravené používať angličtinu v reálnych situáciách. Výrazne sa zlepšia v konverzácii, gramatike a slovnej zásobe. Náš kurz ich naučí aj prezentovať priamo v angličtine a pripraví ich aj na medzinárodnú CAMBRIDGE skúšku! Deti sú rozdelené do skupín podľa veku. Intenzita kurzu je 1 x 90 minút týždenne, vždy od 15.30 do 17:00 hod. V sekcii ROZVRH KURZU nájdete bližšie informácie o dňoch pre dané kurzy, Prosím, vyplňte si údaje v sekcii MÁM ZÁUJEM a my vás budeme následne kontaktovať. 

 • Na hodinách budeš čo najviac rozprávať v angličtine.
 • Budeš mať profi lektora, ktorý ťa bude motivovať a posúvať vpred.
 • MINI skupina garantuje individuálny prístup lektora ku každému žiakovi.
 • Budeš pracovať s najmodernejšími učebnicami.
 • Na hodinách používaš aj interaktívnu tabuľu s CAMBRIDGE programami.
 • Obsah kurzu je navrhnutý tak, aby si sa s angličtinou nebál experimentovať.
 • Zlepšíš si tvoje myslenie a cvičíš si pamäť.
 • K učebnici dostaneš aj DVD-čko, kde nájdeš interaktívne, precvičíš si gramatiku a slovnú zásobu.

ROZVRH A OBSAH KURZOV

Detailnejšie informácie o obsahu kurzov nájdeš v sekcii CURRICULUM.
Detailnejšie informácie o rozvrhoch kurzov nájdeš v sekcii ROZVRH KURZU.

POČET MIEST JE LIMITOVANÝ!

Vždy otvárame iba 1 skupinu s maximálne 7-mi študentami. Počet miest je limitovaný, preto ti odporúčame rezervovať si svoje miesto čo najskôr. Pošli nám tvoje údaje v NEZÁVAZNOM DOPYTE nižšie na stránke. O ostatné sa postaráme my!  

Kurz pre DETI

360 Eur

Splátky 3 x 120 EUR
Na celý školský rok 
35 x 60 minút

Kurz pre TEENAGEROV

525 Eur

Splátky 5 x 105 EUR
Na celý školský rok 
35 x 90 minút 

Curriculum

GARANCIA KVALITY

Kurz je navrhnutý v spolupráci so spoločnosťou CAMBRIDGE a OXFORD, ktorú sú zárukou kvalitného vzdelávania detí. Kurzy zlepšujú u detí hlavne schopnosť myslieť v angličtine, využíva ich fantáziu a kreativitu priamo pri učení.

 • Na hodinách budeš čo rozprávať iba v angličtine.

 • Budeš mať lektora, ktorý je školený na učenie detí.

 • Budeš pracovať s najmodernejšími učebnicami s interkatívnymi hrami.

 • Na hodinách používaš aj interaktívnu tabuľu s parádnymi aplikáciami.

 • Obsah kurzu je navrhnutý tak, aby si sa s angličtinou nebál experimentovať.

 • Zlepšíš si tvoje myslenie a cvičíš si pamäť.

OBSAH KURZU

Obsah kurzu je zameraný na maximálne zlepšenie tvojej:

1. Schopnosti komunikovať v angličtine (SPEAKING)
2. Schopnosti porozumieť hovorenému slovu (LISTENING)
3. Rozšírenie slovnej zásoby na každej úrovni. (VOCABULARY) 
4. Správne používanie gramatických časov (GRAMMAR) 
5. Zlepšenie plynulosti pri rozprávaní (FLUENCY)

Rozvrh kurzu

DETSKÉ "KIDS" KURZY

Kurzy prebiehajú vždy raz týždenne 1 x 60 minút v našej jazykovej škole.
INTENZITA: 1 x 60 minút týždenne

KURZ 1:
8 + 9-ročné deti

ROZVRH: STREDY od 16:00 do 17:00
ZAHÁJENIE: 4.10.2023
TRVANIE: 1 školský rok = do konca júna 2024

KURZ 2:
10 až 11-ročné deti

ROZVRH: ŠTVRTKY od 16:00 do 17:00
ZAHÁJENIE: 5.10.2023
TRVANIE: 1 školský rok = do konca júna 2024

KURZ 3:
12 až 13-ročné deti

ROZVRH: ŠTVRTKY od 16:00 do 17:00
ZAHÁJENIE: 5.10.2023
TRVANIE: 1 školský rok = do konca júna 2024

"TEENS" KURZY
14 až 15-ročné deti
Kurzy pre deti od 13 do 15 rokov (teenageri) prebiehajú vždy raz týždenne 1 x 90 minút v našej jazykovej škole.

KURZ 1:
ROZVRH: PONDELKY od 15:30 do 17:00
INTENZITA: 1 x 90 minút týždenne
ZAHÁJENIE: 2.10.2023
TRVANIE: 1 školský rok = do konca júna 2024

Recenzie

 • Dominika Talášová

  Tower Academy bola pre mňa náhodná voľba a teraz som za ňu naozaj vďačná. Po strednej škole som mala takzvaný „blok“, trému, hanbila som sa po anglicky, čo i len pozdraviť. :)) Rozhodovala som sa medzi individuálnym a skupinovým kurzom. Pri mojej nerozhodnosti ma smelo nasmerovali a tak som si vybrala skupinový kurz. Taká tá prirodzená tréma a strach opadol po ani nie 10 minútach prvej hodiny. V kurze sme skvelí tím, až natoľko, že sme sa rozhodli v kurze všetci spoločne pokračovať a rozvíjať sa ďalej. Máme skvelého lektora, vďaka ktorému sú naše hodiny veľakrát aj zábavou a odreagovaním z práce či bežného zhonu. Aby som to zhodnotila na záver,tak je to pre mňa skvelé štúdium v milom rodinnom prostredí, v tíme kde sa vzájomne podporujeme, aby to ani jeden z nás nevzdal. Ďakujem Tower Academy za túto príležitosť a nováčikom len toľko, že smelo do toho! Ak sem raz vstúpite, tak sa vám tak skoro nepodarí za ňou len tak zatvoriť dvere a tak to má byť! 

 • Veronika Buranovská

  Vybrala som si Tower Academy a už teraz viem, že chcem pokračovať aj po skončení kurzu. Konverzácie v menšej skupine mi veľmi vyhovujú, celková atmosféra a priestory sú skutočne príjemné. Za najväčšie plus považujem našu lektorku, pri ktorej nikdy nestrácame pozornosť.

 • Lucia Bachratá

  V Tower Academy vyskúšala skupinový aj individuálny kurz. Sú vždy maximálne ochotný pomôcť a poradiť. Hodiny určite nie sú nuda. V skupinovom kurze je počet ľudí “tak akurát”, čiže k slovu sa dostane každý. Individuálny kurz, zase poskladajú podľa vašich požiadaviek – čas, obsah. Za mňa určite 5 hviezdičiek.

 • Tomáš Bachorík

  So skupinovým kurzom pre večných začiatočníkov som veľmi spokojný a preto som sa rozhodol pokračovať vo výučbe ďalej. Vyhovuje mi profesionálny prístup lektora a aj skutočnosť, že na hodine sa komunikuje iba v angličtine, s čím som sa až doteraz ešte nestretol. Palec hore!

 • Patrícia Džanajová

  Tower Academy = profesionálny prístup, pokrok v komunikácií i slovnej zásobe, príjemné prostredie. Zatiaľ som absolvovala iba jeden kurz, ale som maximálne spokojná a pokračujem určite ďalej, skutočne môžem odporučiť každému, kto sa chce zdokonaliť v komunikácií, toto je správna voľba!

 • Monika Hurbanová

  S jazykovou školou Tower Academy som bola veľmi spokojná, majú skutočne profesionálny a zároveň príjemný prístup. Veľké plus aj našej lektorke Desi, ktorá to nemala vždy ľahké :) ale vždy nás dokonale vyburcovala ku konverzácii :) Ďakujem.

 • Martin Dzurilla

  Skvele využitý čas aj peniaze. Hodiny v skupinovom kurze boli perfektne nastavené a obzvlášť pochvaľujem kvalitu a prístup lektorky Suzan. Prajem veľa ďalších spokojných študentov.

 • Radka Horniaková

  Kurz nemčiny som začala navštevovať len nedávno, ale zatiaľ som veľmi spokojná. Lektorka je veľmi milá a učenie s ňou ma naozaj baví. Predtým som vyskúšala Callanovu metódu, ale spôsob výučby v Tower Academy je omnoho lepší.

 • Linda Gašparíková

  Odporúčam jazykovú školu, moja lektorka Lucy je šikovná a prispôsobivá k mojej výučbe. Doteraz najlepšia škola. Príjemná atmosféra a milí ľudia.

 • Eva Taligová

  Konverzačné hodiny z angličtiny splnili moje očakávania, prebiehali presne tak ako som si už dávnejšie predstavovala, že by mala hodina vyzerať. Zásluhu na tom má nepochybne učiteľ Robo, má perfektnú slovnú zásobu, vynikajúcu výslovnosť, hodiny s ním sú plné zábavy, nenudíte sa, vysvetľuje len v angličtine a nie je lenivý všetko písať na tabuľu. Určite budem s ním pokračovať v konverzácii.

 • Norbert Nagy

  Navštívil som už viac kurzov, ale tentokrát v Tower Academy bol výnimočný pre mňa v tom, že som stratil svojou hanbu a ostýchavosť hovoriť anglicky. Výborne pripravení učitelia, koncept a aj hodiny plne zábavy ale aj učenia. Vrelo doporučujem každému.

Otestuj si svoju úroveň cudzieho jazyka.

Náš zaraďovací test bol zostavený tak, aby dokázal čo najpresnejšie určiť tvoju súčasnú úroveň tohto jazyka. Na základe jeho výsledkov ti vieme odporúčiť, ktorý typ kurzu bude pre teba najefektívnejší.

 

Anglický jazyk Nemecký jazyk

Objednaj si nezáväznú konzultáciu.

Radi ti pri výbere správneho kurzu odborne poradíme. Konzultácia je kľúčová pre úspešné nastavenie tvojho kurzu. Presne určíme tvoju súčasnú úroveň cudzieho jazyka a podľa tvojho cieľa, časových a finančných možností, vyberieme ten správny kurz pre teba. Konzultácia trvá 20 minút a je nezáväzná a bezplatná.

Objednať konzultáciu

* povinné polia