Popis kurzu

Očakávaš super rýchly pokrok v angličtine?

Rád by si študoval v Anglicku, ale nemáš čas?

Investuj do seba 3 dni a posunieš sa o polovicu úrovne!

 

Intenzívny kurz angličtiny ENGLISH EXPRESS je ideálne riešenie pretože:


Posunieš sa o polovicu úrovne:

Kurz je maximálne efektívny. Priemerná úspešnosť v testoch je viac ako 90%. Za 3 dní sa posunieš až o polovicu úrovne.


100% času komunikuješ iba v angličtine:

Ponoríš sa do angličtiny každý deň! Tím lektorov sa ti venuje každý deň od 9:00 do 15:00 hod. Aj počas obedov s lektorom a prestávok.


Žiadne cestovanie:

Kurz simuluje prostredie anglicky hovoriacej krajiny bez nutnosti cestovať. Ušetríš tak náklady na cestovnom, ubytovaní a vreckovom.


100% spokojnosť:

Prečítaj si hodnotenia klientov, ktorí absolvovali kurz EXPRESS. Aj tebe garantujeme 100% spokojnosť a zlepšenie!


Všetky úrovne:

Kurz je vhodný pre všetky jazykové úrovne: od falošných začiatočníkov (A2) po veľmi pokočilých (C1).


2 formy kurzu:

Môžeš si vybrať PREZENČNÚ alebo ON-LINE formu kurzu podľa toho, čo Ti viac vyhovuje.

Aké sú hlavné benefity kurzu ENGLISH EXPRESS?

 1. Posunieš za až o polovicu jazykovej úrovne.
 2. Vedie ťa team špeciálne školených lektorov.
 3. Absolvuješ až 24 vyučovacích hodín za 3 dni.
 4. Kurz kombinuje všeobecnú + business + social English.
 5. Kurz je vhodný pre úrovne od A2 až po C1. 

Detailnejšie informácie o obsahu kurzu nájdeš v sekcii CURRICULUM.
Detailnejšie informácie o rozvrhoch kurzov nájdeš v sekcii ROZVRH KURZU.
Hodnotenia klientov kurzu EXPRESS nájdeš v sekcii RECENZIE.

Osobný prístup a starostlivosť

Kurz ENGLISH EXPRESS ti poskytuje osobnú starostlivosť.
Pred zahájením kurzu je potrebná OSOBNÁ KONZULTÁCIA, na ktorej:

 1. Presne zistíme tvoju  úroveň angličtiny.
 2. Identifikujeme tvoje silné a slabé stránky.
 3. Odprúčime vhodné zameranie kurzu.
 4. Vyberieme  vhodný termín kurzu.
 5. Spoločne si prejdeme  štruktúru kurzu a jeho  benefity.


Osobná konzultácia trvá 20 minút a je nezáväzná a bezplatná. Prebieha priamo s riaditeľom Mgr. Simonom Summerlingom v jazykovej škole alebo on-line. 

PREZENČNE U NÁS

770 EUR

KAŽDÝ DEŇ OD 9:00 DO 15:00

ON-LINE KURZ

670 EUR

KAŽDÝ DEŇ OD 9:00 DO 12:00 + 13:00-15:00

Curriculum

ZAMERANIE KURZU:


Obsah kurzu vždy závisí od vstupnej jazykovej úrovne študenta a stanovených cieľov, ktoré si spoločne zadefinujeme na osobnej konzultácii.  

Následne metodička TOWER ACADEMY vypracuje podrobné curriculum jednotlivých častí dní.
Podľa toho vyberieme tím lektorov, ktorý sa vás bude lektorsky viesť. Títo lektori sú špeciálne školení na tento typ kurzu.

Nasleduje spoločný interný meeting, na ktorom si všetci zodpovední za váš kurz (riaditeľ, metodička, lektori a office manažérka) prejdeme všetky potrebné detaily, aby všetko prebehlo podľa vašich predstáv. 

Rozvrh kurzu

ROZVRH:

DNI: PIATOK + SOBOTA + NEDEĽA
Každý deň máte lekcie od 9.00 do 15.00 hod.

ZAHÁJENIE:

Na 100% prípravu vášho kurzu po všetkých stránkach potrebujeme 5 dní.

Pred zahájením samotného kurzu je potrebné:
1. Vystaviť objednávku kurzu.
2. Absolvovať vstupnú konzultáciu.
3. Zrealizovať úhradu za kurz.

Recenzie

 • Diana Moati

  V Tower Academy som absolvovala expresný týždňový kurz ENGLISH EXPRESS a nesmierne som si to užila. Mojím primárnym cieľom bolo ,,rozkecať" sa, čo sa aj splnilo. Už na druhý deň som si všimla, že v duchu uvažujem po anglicky, takže jazyk sa na mňa veľmi rýchlo nalepil. Medzi TOP 3 veci určite patrí: metóda výučby, skvelá atmosféra a úžasní lektori. Veľká vďaka patrí Soničke, Joelovi a Tomášovi, ktorí boli nie len výbornými učiteľmi, ale aj skvelí po ľudskej stránke a užili sme si spolu aj veľa zábavy. Posledný deň som cítila smútok, že sa to všetko končí. Týmto chcem povzbudiť tých, ktorí hľadajú kvalitnú jazykovú školu, aby neváhali a vyskúšali Tower Academy. Ďakujem ešte raz a Tower Academy želám veľa spokojných študentov.

 • Peter Banyi

  Vrelo odporúčam túto akadémiu. Absolvoval som superintezívny 5-dňový kurz ENGLISH EXPRESS kurz. Pomohli neskutočne: Lektori mali perfektný prístup a vďaka tomu som všetkému pochopil. Osnovy mali nastavené presne pre moju potrebu. Dali mi kopec dobrých rád. Pokialˇ nemáte čas ako ja, a potrebujete pomôcť s angličtinou,tak neváhajte. Stojí to za to!

 • Jana Horváthová

  Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym hodnoteniam . Moje pocity pred nástupom na kurz ENGLISH EXPRESS boli naozaj zmiešané či len „nezabijem víkend“ a nevyhodím peniaze na ďalší kurz. Ale názov Tower Academy – Zážitok z učenia je veľmi pravdivý. Celý víkend mi doslova preletel a bolo mi ľúto, že skončil. Prostredie aj ľudia sú úžasní a konečne mám pocit, že moja angličtina začína mať iný rozmer. Ďakujem.

 • Betty Kubala Gašpar

  V Septembri som navštívila 5-dňový intenzívny individuálny kurz angličtiny „ENGLISH EXPRESS“. To bol pre mňa liek na prekonanie jazykovej bariéry. Lektorky ma nielen učili ale aj zmenili môj vzťah k jazyku. Dohovorím sa viacerými jazykmi, vyrástla som v bilingválnom prostredí, žijem a pracujem v nemecky hovoriacej krajine. Angličtinu som sa začala učiť ešte na Slovensku v rámci školy ale priznám sa – neprirástla mi k srdcu, čo sa prejavilo aj na výsledkoch. V TOWER ACADEMY som mala skutočnú radosť učiť sa každý deň a komunikovať v angličtine. Pre mňa to bola skvelá skúsenosť a som veľmi rada, že aj v práci viem uplatniť angličtinu každým dňom lepšie a lepšie. Rada spomínam na hodiny angličtiny v Tower Academy. Priaznivo hodnotím profesionalitu tejto školy, kvalifikovanosť a odbornosť lektoriek, s ktorými som prišla do styku. Tower Academy želám ďalších spokojných klientov.

 • Jaroslava Procházková

  Ukončila som superintenzívny kurz EXPRESS ENGLISH. Výborný štart do učenia angličtiny. Vrelo odporúčam! Kurz mal vysokú úroveň, páčil sa mi spôsob výuky (pestrý a dynamický), ako aj príjemné prostredie. Lektorky boli usmiate, trpezlivé a hlavne výborne pripravené. Oceňujem super prístup a profesionalitu metodičky Suzan a riaditeľa Simona Summerlinga. Veľká vďaka!

Otestuj si svoju úroveň cudzieho jazyka.

Náš zaraďovací test bol zostavený tak, aby dokázal čo najpresnejšie určiť tvoju súčasnú úroveň tohto jazyka. Na základe jeho výsledkov ti vieme odporúčiť, ktorý typ kurzu bude pre teba najefektívnejší.

 

Anglický jazyk Nemecký jazyk

Objednaj si nezáväznú konzultáciu.

Radi ti pri výbere správneho kurzu odborne poradíme. Konzultácia je kľúčová pre úspešné nastavenie tvojho kurzu. Presne určíme tvoju súčasnú úroveň cudzieho jazyka a podľa tvojho cieľa, časových a finančných možností, vyberieme ten správny kurz pre teba. Konzultácia trvá 20 minút a je nezáväzná a bezplatná.

Objednať konzultáciu

* povinné polia