FAQ

Home / FAQ

FAQ – Často kladené otázky

Naša efektívna metóda Ti garantuje rýchle výsledky vďaka týmto 3-om základným princípom:
1. Na našich hodinách komunikuješ iba v cudzom jazyku. Žiadna slovenčina. Ani pri začiatočníkoch. 2. Hodiny sú zamerané na maximálne zlepšenie rozprávania a rozširovanie slovnej zásoby. 3. Gramatiku sa u nás naučíš bez nudnej teórie.

Ako jediná jazyková škola na Slovensku Ti ponúkame na výber až 9 cudzích jazykov: anglický, nemecký, francúzsky, taliansky, španielsky, ruský, chorvátsky, srbský a slovenský pre cudzincov. Najviac kurzov máme pre angličtinu, nemčinu a…prekvapivo chorvátčinu.

Angličtina 100%
Nemčina 85%
Chorváčtina 75%
0 Študenti
0 Jazykov
0 Kurzov
0 Lektorov

Časté otázky o jazykových kurzoch. (FAQ)

Samozrejme, máme. Veľa našich študentov má negatívne predchádzajúce skúsenosti z iných jazykových škôl, pretože boli zaradení do skupín s pokročilejšími študentmi aj napriek tomu, že oni sami boli úplní začiatočníci. U nás sa Vám to nestane! Začiatočníkov totiž rozdeľujeme do dvoch kategórií: úplný začiatočník a falošný začiatočník. Úplný začiatočník ide od nuly. Falošný začiatočník ovláda základné slovíčka a je schopný vytvoriť jednoduché vetičky. Všetkých záujemcov testujeme a preto sa nemôže stať, že v skupine budú pomiešaní študenti na rôznej úrovni.

Výlučne cieľový cudzí jazyk. Aj od začiatočníkov. Jedine tak sa naučíš cudzí jazyk prirodzene a rýchlo. Ak by sme používali na hodinách aj slovenčinu, naučíš sa prekladať, nie komunikovať. Našim cieľom je, aby si komunikoval v cudzom jazyku plynulo, správne a bez stresu!

Áno, aj. Momentálne spolupracujeme s 50 lektormi pre 9 cudzích jazykov. Máme native lektorov pre anglický jazyk, nemecký jazyk, taliančinu, chorvátčinu, srbčinu a ruštinu. Pri výbere lektorov si dávame extra záležať: vyberáme si iba profesionálnych lektorov so skúsenosťami, ktorý sa venujú učeniu na plný úväzok a dávajú tomu 100% svojej energie.

V lete organizujeme pre deťúrence od 6 rokov a teenagerov týždňové tábory s angličtinou HAPPY CAMPERS. Našim cieľom je, aby si deti angličtinu fakt obľúbili, aby k nej získali pozitívny vzťah. Pretože ju budú potrebovať po celý život. Preto to robíme inak, ako v škole: cez interaktívne hry, projekty a pohybové aktivity. Každý deň sa deti venujú jednej téme. Robíme si k nej spoločný projekt, pri ktorom sa naučia nové slovíčka a frázy. Využívame aj videá na interkatívnej tabuli od spol. CAMBRIDGE a s deťmi sa celý deň rozprávame iba v angličtine. Poobede sa rozhýbeme rôznymi hrami pri jazere Kuchajda, ktoré je hneď pri našej budove. Je krásne vidieť, ako Vaše deti čoraz viac a viac rozumejú a je pre nich každý deň prirodzenejšie komunikovať v angličtine!

Máme 8 úrovní ovládanie jazyka. Od úplných začiatočníkov až po akademickú úroveň. Po každej úrovni robíš test a získavaš náš certifikát. Prečo 8? Aby sme mali presné informácie o tvojom pokroku, minimálne raz za 10 týždňov. Starostlivosť o teba a dosiahnutie tvojej cieľovej úrovne je našou priorotou. Every student matters. Every moment counts.

Áno. A to po každej úrovni / leveli. Samozrejme, až po teste, v ktorom si bol úspešný minimálne na 70%. Certifikát je v anglickom jazyku a je na ňom informácia o tvojej dosiahnutej úrovni podľa štandardov EÚ. Takže ho môžeš pokojne ukázať na pracovnom pohovore. Ak potrebuješ medzinárodne uznávaný certifikát, napr. pre zahraničné vysoké školy (TOEFL, IELTS): na ten ťa radi pripravíme, ale samotný test robíš priamo v akreditovanom testovacom centre, od ktorého tento certifikát aj dostaneš.

5 princípov našej metódy ti garantuje, že dosiahneš cieľovú úroveň o 20% rýchlejšie, ako pri iných metódach. Na hodinách budeš predovšetkým veľa rozprávať a rozširovať si aktívnu slovnú zásobu. U nás gramatiku pochopíš aj bez nudnej teórie a drilovania. Učíš sa to, čo v reálnom živote aj skutočne využiješ. U nás budeš komunikovať v novom jazyku rýchlejšie, ako by si čakal: pri individuálnom kurze úspešne prekonáš jeden level v priemere za 5 týždňov, v skupinovom kurze za 10 týždňov.

Áno. Superintenzívny 3- alebo 5-dňový kurz ENGLISH EXPRESS je ideálne riešenie, ak sa potrebuješ „nakopnúť“ extrémne rýchlo. Je jednoznačne najefektívnejší kurz pretože: 1. Do angličtiny si ponorený každý deň od 9:00 do 15:00 a to aj počas prestávok a obedov s lektorom. 2. Je to individuálny kurz, pri ktorom sa tím 2-3 špeciálne školených lektorov venuje iba tebe. 3. Za 5 dní sa posunieš až o dve naše jazykové úrovne! 4. Rovnaký individuálny kurz v Anglicku, s ubytovaním, cestovným, poistením a vreckovým vyšiel na viac ako 3.800 EUR. Takže s nami ušetríš 2.420 EUR!

Yes, please! Už 5 rokov spolupracujeme s našimi partnerskými školami v Anglicku. Podľa rebríčka British Council patria medzi TOP 10 najlepších jazykoviek v Británii. Ponúkajú kurzy na vysokej profesionálnej úrovni, majú špičkových lektorov, spolupracujú iba s vybranými rodinami „Host Families“, prípadne hotelmi. Poskytujú predovšetkým profi kurzy pre dospelých klientov (napr. manažérov) Cez leto rozširujú ponuku aj pre teenagerov a deti. Stačí si vybrať jedno z 10tich miest a ideš na to! S nami ste v dobrých rukách!

„U nás“ pohodlne zaparkuješ priamo v garážach obchodného centra POLUS (3 hodiny zdarma ) a suchou nohou sa dostaneš po uličke „5th Avenue“ až na recepciu budovy POLUS TOWER 2, kde ťa zaregistrujú. Výťahom na 8.poschodie a si tu! 🙂 Tešíme sa na tvoju návštevu.

Potrebuješ viac informácií?